Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi andrzejekgrande z miasteczka Mysłowice. Mam przejechane 86630.68 kilometrów w tym 37.50 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 21.79 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 95 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy andrzejekgrande.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 120.00km
  • Czas 05:39
  • VAVG 21.24km/h
  • VMAX 55.00km/h
  • Temperatura 17.0°C
  • Aktywność Jazda na rowerze

Kety

Poniedziałek, 1 maja 2017 · dodano: 01.05.2017 | Komentarze 0

Dzies pogoda super wychodze rano z psem patrze troszke wieje mysle a nie bedzie zle do czasu wsiadlem na rower i sie przekonalem ze to wcale nie taki lekki wiaterek dopuki jechalem przez tereny zabudowane nie bylo zle wjechalem na otwrta przesten i sie zaczelo zjazd z gorki i zamiast sie rozpedzac to zwalniam mysle no super chcialem do Miedzybrodzia Zywieckiego ale wyszlo Kety 
Zrobilem 120 km a po tej jezdzie pod wiatr czoje sie jak bym zrobil co najmniej 300 km 


Wisla korcze wylala i to dosc mocno

Boćki


Rynek w Kętach




  • DST 52.00km
  • Czas 02:15
  • VAVG 23.11km/h
  • VMAX 46.00km/h
  • Temperatura 14.0°C
  • Aktywność Jazda na rowerze

Niewypal

Niedziela, 30 kwietnia 2017 · dodano: 30.04.2017 | Komentarze 2

Dzis plan byl taki ze jade do Miedzybrodzia Zywieckiego a wiec 10 i odjazd ale cos korde chlodno nagle nie wiadomo skad chmury sie wziely i na wyskosci Ledzin deszcz sie wkor...... i nawrot i na chate ale nic straconego jutro tez jest dzien ma byc lepiej i podejscie drugie zrobie




  • DST 51.00km
  • Czas 02:10
  • VAVG 23.54km/h
  • VMAX 47.00km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Sprzęt Author Vertigo
  • Aktywność Jazda na rowerze

Park Chorzowski

Niedziela, 9 kwietnia 2017 · dodano: 09.04.2017 | Komentarze 0

A wiec ze mamy niedziele palmowa przed poludniem poszlismy z corka do kosciola potem obiad jakos widze ze pogoda nie zabrdzo wiec na rower i kierunek Park Chorzowski mialem jechac do Pszczyny ale jakos pogoda mi sie nie podobala wiec troszke krocej dojechlem do Parku w miedzy czasie jak jechalem szok nowe sciezki w samym parku tez sciezka pierwsza klasa



Tak powinny wygladac sciezki rowerowe




  • DST 48.00km
  • Czas 01:51
  • VAVG 25.95km/h
  • VMAX 56.00km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • Sprzęt Author Vertigo
  • Aktywność Jazda na rowerze

DPD

Środa, 5 kwietnia 2017 · dodano: 05.04.2017 | Komentarze 0




  • DST 36.00km
  • Czas 01:29
  • VAVG 24.27km/h
  • VMAX 48.00km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Aktywność Jazda na rowerze

Odwiedziny u matki

Poniedziałek, 3 kwietnia 2017 · dodano: 03.04.2017 | Komentarze 0

Dzis pogoda taka sobie wiec pomyślałem ze odwiedze matke wiec na rower i kierunek wesoła 




  • DST 48.00km
  • Czas 01:59
  • VAVG 24.20km/h
  • VMAX 58.00km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Aktywność Jazda na rowerze

DPD

Niedziela, 2 kwietnia 2017 · dodano: 02.04.2017 | Komentarze 0




  • DST 48.00km
  • Czas 02:00
  • VAVG 24.00km/h
  • VMAX 57.00km/h
  • Temperatura 19.0°C
  • Aktywność Jazda na rowerze

DPD

Sobota, 1 kwietnia 2017 · dodano: 02.04.2017 | Komentarze 0




  • DST 48.00km
  • Czas 02:04
  • VAVG 23.23km/h
  • VMAX 60.00km/h
  • Temperatura 19.0°C
  • Aktywność Jazda na rowerze

DPD

Piątek, 31 marca 2017 · dodano: 31.03.2017 | Komentarze 0




  • DST 48.00km
  • Czas 01:55
  • VAVG 25.04km/h
  • VMAX 56.00km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • Aktywność Jazda na rowerze

DPD

Czwartek, 30 marca 2017 · dodano: 30.03.2017 | Komentarze 0




  • DST 70.00km
  • Czas 02:55
  • VAVG 24.00km/h
  • VMAX 51.00km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Aktywność Jazda na rowerze

Sosnowiec Pogoria 3 Siewierz

Środa, 29 marca 2017 · dodano: 29.03.2017 | Komentarze 0

A wiec dzis dzien wolnego wiec rano pobudka szybkie ogarniecie chaty corke do przedszkola powrot na chate z psem na dwor sniadanko i na rower kieronek obralem Siewierz
Trasa biegla przez Dabrowa Gornicza Pogoria 3 potem jakies tam wsie i cel Siewierz
Nie powiem droga do celu fajnie sie jechalo mimo fatalnego stanu drog po oposzczeniu terenu Pogori dziura na dziurze ale w sumie pogoda super natomiast spowrotem oj bylo ciezej ciagle pod wiatr jak wrocilem nie okrywam kolana troszke bolaly ale ze tak powiem pozytywny bol a ponizej pare fotek

Pogoria 3

:-)


Rynek w Siewierzu